وضعیت


ثبت نام | ورود
1398/07/23
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1395/9/6 تعداد بازدید: 6290 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: Castiel
همایش استانی سیاره سبز در اصفهان

همایش استانی پردیس صنعت سیاره سبز GREEN در شهر تاریخی اصفهان برگزار گردید....


همایش استانی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به مدت دو روز در شهر اصفهان برگزار شد. در این همایش که با حضور نمایندگان فروش، مدیران سازمان های دولتی و خصوصی برگزار شد، مدیران پردیس صنعت سیاره سبز به ارائه توضیحات در خصوص اهداف و برنامه های سازمانی و راهبردی پرداختند.

 

 

در بخش ابتدایی، مدیر بازاریابی سیاره سبز "آقای دکتر میرنقی" برنامه ها و ایده های واحد بازاریابی را تشریح نمودند که 7 برنامه کلی را شامل می شد. به زودی برند های جدید توسط مجموعه سیاره سبز وارد بازار داخلی می شوند که UPS یکی از این محصولات هستند که پیش از نمایشگاه الکامپ، فروش و عرضه آنها در بازار داخلی آغاز می شود. غرفه سیاره سبز در نمایشگاه الکامپ 95 به معرفی و رونمایی از محصولات و برند جدید خواهد پرداخت که تا روز 25 آذر مصادف با افتتاحیه الکامپ، اخبار بیشتری در این خصوص منتشر نخواهد شد.

 

 

مدیر فروش سیاره سبز آقای خوش سیر در بخش بعدی، اطلاعاتی در خصوص شرایط فروش محصولات ارائه نمودند. همچنین از آمادگی کامل برای فروش محصولات و برند های جدید سخن گفتند.

 

 

آقای مهندس کیومرث امیری به عنوان مدیر پروژه و محصول توتولینک با بیان تاریخچه برند کره ای کار خود را آغاز کردند. برند توتولینک هم اکنون پر فروش ترین برند تولید کننده تجهیزات شبکه در کشور کره جنوبی به شمار می رود. در ادامه با معرفی محصولات و قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات شبکه TOTOLINK سخنان خود را به اتمام رساندند.

 

 

توضیحات فنی در خصوص کیس های اداری، استاندارد های پاور و معرفی انواع خنک کننده ها توسط آقای مهندس صابر آذین صورت پذیرفت و در این بخش جدیدترین محصولات گرین معرفی گردیدند.

 

 

آقای مهندس شیرخان، مدیر بخش خدمات پس از فروش شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به شرکای تجاری GREEN شامل لنوو در ارائه خدمات پس از فروش تبلت و نوت بوک اشاره کردند و هم اکنون خدمات تجهیزات شبکه TOTOLINK نیز بر اساس شرایط استاندارد جهانی ارائه می شود. راه اندازی شعب مختلف خدمات پس از فروش در سراسر کشور و تعرفه یکسان و ثابت برای تعمیر قطعات از دیگر ویژگی های گارانتی گرین (گارانتی لبخند) به شمار می روند. تعرفه تعمیرات پاور بر اساس بسته حمایت از مشتریان در نظر گرفته شده است تا با قیمتی منصفانه نسبت به تعمیر پاور خارج از زمان گارانتی اقدام نمایند. بخش گارانتی گرین در دو سال متوالی موفق به کسب گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان از سوی این سازمان گردید.

 

 

در ادامه مراسم، تندیس نماینده برتر سیاره سبز در استان اصفهان به جناب آقای مهندس آرایی مدیر عامل شرکت به پرداز چهلستون اهدا گردید و از تلاش ایشان در ارائه خدمات به مشتریان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

 

 

قرعه کشی و اهدای جوایز به شرکت کنندگان در همایش استانی سیاره سبز نیز از بخش های دیگر مراسم بود. لازم به ذکر است که به دلیل تعداد بالای حضار، همایش استانی در دو روز 22 و 23 آبان برگزار گردید.

printrating

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت من است